Mūsų kompetentinga komanda turi ilgalaikę įvairių automobilių renginių organizavimo patirtį: nuo pramoginių-orientacinių (team building) renginių, pasisekimą pelniusio „Moterų ralio“ iki tarptautinių varžybų – Lietuvos ralio čempionato etapo – tarptautinio renginio „300 Lakes Rally“, skirto profesionaliems sportininkams, rengimo.

Mūsų renginių, siūlomų įmonių kolektyvams, koncepcija paremta saugaus eismo, aktyvaus laisvalaikio formų ir sveikatinimo propagavimo principais.

Renginiai vykdomi pagal vienos iš autosporto šakų – standartinių gamyklinių automobilių ralio – principus, taisykles, papildomai įtraukiant papildomas aktyvias, sportiškas bei pažintį su lankytinais objektais skatinančias užduotis. Tai įmonės ar/ ir partnerių kolektyvo pramoginio turizmo ir pramogų šventė, kurioje stiprėja darbuotojų/ partnerių lojalumas, triumfuoja komandinis darbas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darni, efektyviai dirbanti komanda tai ne vien tik grupė žmonių, kurių kiekvienas atlieka savo darbą, ir savaime ji neatsiranda. Reikia daug pastangų, kad būtų sukurta aukšta motyvacija kuo geriau atlikti darbą, siekiant bendro komandos tikslo. Tik darniai dirbanti komanda sukuria stiprią konkurencingą organizaciją.

Mūsų renginyje komanda susidurs su iššūkiais, kuriuos galės įveikti tik būdama susitelkusi, gerai tarpusavyje bendraudama, kai komandos nariai padeda ir pasitiki vienas kitu, sugeba sutarti dėl bendro tikslo, planuoti ir koordinuoti savo veiksmus.

Komandos kūrimo renginiai suteikia galimybę geriau pažinti kolegas, kuria priklausymo komandai jausmą, generuoja aukštesnę motyvaciją, siekiant bendro tikslo. Tai praktinis komandinio darbo įgūdžių patyrimo renginys.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mūsų renginio įmonėms tikslas:
įkvėpti komandą siekti maksimalių rezultatų;
atskleisti vidinį komandos potencialą;
išmokti tiksliai suvokti informaciją;
suprasti tarpusavio pagalbos ir ryžto nugalėti svarbą;
išmokti įtraukti visus komandos narius į bendrą veiklą;
linksmai ir turiningai praleisti laiką gamtoje.

Komandos formavimo renginio nauda:
Sustiprėja komandos dvasia ir vienybės jausmas;
Pagerėja santykiai tarp kolegų, bendravimo įgūdžiai ir klimatas;
Stimuliuojamas kūrybiškumas ir bendradarbiavimas;
Pagreitėja problemų sprendimas bei sprendimų priėmimas;
Atsiranda sugebėjimas dirbti komandoje, neprarandant individualumo;
Padidėja pasitikėjimas tarp komandos narių;
Padidėja darbuotojų motyvacija;
Atsiranda suvokimas, kad kartu mes – jėga;
Įdomus ir įsimenantis nuotykis.
Atsiranda teigiamas požiūris į naujus iššūkius;

Įmonės orientacinis ralis nėra autosporto varžybos, kur kiekvienas kovoja už save, kur visi lekia galvotrūkčiais ir kur lemtinga kiekviena sekundė. Tai kiekvienos komandos bendro darbo, sumanumo ir sėkmės išbandymas. Atrodo, nieko sudėtingo, tačiau komandos žengtas taktikos žingsnis, nario žinios, sumanumas, greita orientacija bei laiko planavimas gali atnešti lemtingą sėkmės tašką, kovojant dėl vietos. Taigi komanda turi būti stipri, sumani ir vieninga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip viskas vyksta…

Įmonės ralis. Šis renginys skirtas įmonės darbuotojų komandos formavimui. Tikriausiai kiekvienas mūsų girdėjo apie ralį. Taip taip…nuostabi gamta, kriokiančios mašinos ir begalė adrenalino… Tačiau šis sportas yra ypač brangus, ir dažnam mūsų lieka tik žiūrovo vaidmuo. Visai kas kita orientacinės lenktynės. O ką gautume, sukryžminę šiuos nepalyginamus dalykus? Atsakymas „Įmonės ralis“! Tai puiki pramoga visam kolektyvui, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lenktynininku, parodyti visus savo orientacinius, sumanumo, komandinio darbo ir vairavimo sugebėjimus ir gauti sveiką adrenalino dozę. Viskas prasideda prie starto linijos, kur darbuotojai pasidalina į komandas. Kiekviena komanda/ekipažas gauna kelio knygą, kurioje nurodyti orientyrai, papildomų užduočių vietovės ir vidutinis greitis, kurį reikės išlaikyti visų lenktynių metu. Užduočių įveikimo sėkmė ir originalumas priklauso nuo kiekvieno komandos nario įdėtų pastangų ir kūrybiškumo. Maršrutas paruošiamas taip, kad jį galėtų įveikti visi komandos nariai.

Įmonės darbuotojų ir jų šeimų ralis. Šis renginys skirtas įmonės darbuotojų motyvacijai stiprinti. Į tokius renginius kviečiami darbuotojai kartu su šeimomis, čia pagrindinis dėmesys skiriamas pramoginiam aktyviam laisvalaikiui.

Įmonės taurės varžybos. Galimybė sustiprinti verslo santykius su Jūsų įmonės esamais klientais arba sukurti naujus verslo santykius su potencialiais klientais. Į šias varžybas galima kviesti ne tik klientus, bet ir padaryti šį renginį atvirą visiems norintiems bei, atitinkamai jį pristačius, pasiekti, kad tai taptų marketinginės akcijos pagrindu arba puikia marketingine įvaizdžio formavimo priemone. Renginio pabaigoje dalyvių lauktų iškilminga apdovanojimų ceremonija ir papildoma pramoginė programa pagal pageidavimą. Mūsų organizuojamas renginys išryškins, sustiprins ir suburs komandą į vieną nedalomą, stiprų kompanijos branduolį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mūsų  komandos surengti pramoginiai renginiai taps puikia dovana darbuotojams bei išskirtiniu dėmesiu ir padėka lojaliems klientams ar partneriams. Kiekvienas klientas mums išskirtinis, tad kiekvienam iš Jūsų mes kuriame individualią renginio programą. Mūsų išradingos idėjos, originalūs sprendimai bei kruopštus ir atsakingas darbas, susiliejęs su Jūsų poreikiais, leidžia sukurti puikią atmosferą Jums, Jūsų darbuotojams ir verslo partneriams.

Mūsų pramoginio turistinio ralio dalyviai važiuoja savo standartiniais automobilias, tačiau užsakovui pageidaujant organizuojame ir mini autosporto rungtis. Saugus, lėtas arba greituminis slalomas specialiose aikštelėse suteikia renginiui nepakartojamą  autosporto bei azarto atmosferą. Mūsų renginiai vyksta specialiai sudaromu maršrutu, kuriame suteikiama galimybė aplankyti gražiausias Lietuvos vietoves, architektūros ir gamtovaizdžio išskirtinius objektus, kur renginio dalyviai vykdo kūrybingumą bei  komandinio susitelkimo  reikalaujančias užduotis. Teisingai ir greitai išspręstos užduotys – raktas į komandos pergalę. Visoje pramoginio ralio trasoje dalyvių ekipažai privalo laikytis KET.

Pasirūpiname viskuo, ko reikia šauniam, originaliam, įsimintinam Jūsų renginiui. Kiekvienas renginio scenarijus yra kuriamas išskirtinai kiekvienam klientui. Pamirškite organizavimo rūpesčius ir patikėkite juos mūsų komandai.

Leave a reply